JESZCZE LEPSZE

IMPREZY

DLA CIEBIE

Zajmujemy się pełną i kompleksową organizacją wszelkich imprez prywatnych. Stworzymy dla Was odpowiednią oprawę dla urodzin, imienin, rocznicy, komunii, chrztu czy każdego innego wydarzenia.

Ofertę szyjemy na miarę, a jednocześnie podpowiadamy możliwości, sugerujemy najlepsze rozwiązania – tak, byście mogli się skupić na tym, co najważniejsze w danym dniu – na swoich bliskich. Z nami wszystko przebiegnie bez zakłóceń!

W razie potrzeby, wybierzemy tematykę lub motyw przewodni dla imprezy. Zadbamy o odpowiedni lokal i dobierzemy catering.

Dysponujemy szeroką ofertą atrakcji, które mogą odmienić zwykłą imprezę w niecodzienne wydarzenie i zachwycić Waszych gości! DJ zadba o oprawę muzyczną eventu, dopasowaną idealnie do jego charakteru, profesjonalni barmani zaspokoją podniebienia najbardziej wybrednych gości, a fotograf i kamerzysta uwiecznią każdą z wyjątkowych chwil.

Dodajcie do tego możliwość wypożyczenia fotobudki – która zawsze robi furorę na wszelkiego rodzaju imprezach oraz występu różnego rodzaju artystów.

A to tylko część z tego, co możemy dla Was przygotować ;)
UL. FOCHA 12 LOK. 26 / 26-600 RADOM
okolice hotelu TM, Restauracji Makóffka i Green Zebra
GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - nieczynne / wtorek-piątek 10:30 - 18:00 / sobota 11:00 - 14:00